فراخوان مسابقه بین‌المللی طراحی پوستر باکتاون

 

فستیوال بین المللی پوستر بز شیکاگو ( Bucktown Arts Fest)  طی فراخوانی از تمام هنرمندان جهان برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است. فستیوال هنرهای باکتاون یک جشن هنری و غیرانتفاعی است که به صورت کاملا داوطلبانه و توسط گروهی علاقمند برگزار میشود. تمامی عواید فستیوال صرف تأمین مالی، توسعه و حمایت از برنامههای آموزشی و هنری پارک هولستاین  در  شیکاگوی آمریکا میشود.

 

 


48 طراح برای حضور در کارگاه‌های گرافیک ˝بهارستان˝ انتخاب شدن

 

به گزارش هما گرافیک هنرمندان حاضر در بخش گرافیگ رویداد هنری ˝بهارستان˝ از سوی شورای انتخاب آثار و بر اساس رزومهکاری هنرمندان انتخاب شدند و 48 هنرمند در سه گروه 16 نفره در کارگاه سالانه هنرهای شهری بهار تهران به ارائه اثر خواهند پرداخت.


اتفاق‌های تلخ و شیرین تجسمی در سال 94

سال 94 نیز با همه فراز و فرودها و اتفاقهایی که برای هنر و هنرمندان داشت روبه پایان است؛ این سال نیز مانند سالهای دیگر، اتفاقات تلخ و شیرین را با هم داشت.

 

 


کالیگرافی؛تایپوگرافی یا طراحی حروف؟

تایپوگرافی تکنیکی در گرافیک است که با حضور چاپ در عرصه نشر کتاب به وجود آمده است. با آمدن چاپ، برای تلطیف کردن کلمات چاپی که خشک به نظر می رسیدند، حرکاتی در بخش هایی از لغات و برجسته کردن آن ایجاد می کردند.

هویت دلنشین

 

بررسی مشخصه های کلی یک هویت سازمانی یا هویت یک برند

در هر رقابتی برنده کسی است که خود را بهتر بشناسد و با توجه به شناخت خود هویتی منحصر بفرد را طراحی و تدوین نماید و همچنین با توجه به این هویت منحصر بفرد است که استراتژی های ارتباطی طراحی و تدوین خواهد شد و از برنامه های هویت سازمانی به اختصار شناخت طراحی و و تدوین استانداردهای اجرایی هویت منحصر بفرد یک سازمان یاد می شود.
 

کارت ویزیت

کارت ویزیت در حقیقت نخستین مانور تبلیغاتی برای یک موضوع است.(بویژه برای اشخاص حقیقی)اصلیترین سوالی که معمولا حین تصمیم برای سفارش کارت ویزیت از خود نمیپرسیم این است که کاربرد کارت ویزیت چیست؟امروزه اصلیترین کاربرد کارت ویزیت اطلاعرسانی آرشیوی (و نه تبلیغاتی) است. یعنی قرار نیست کارت ویزیت برای شما مانند یک آگهی تلویزیونی، یک محصول (اعم از تجاری یا فرهنگی) یا خدمات را معرفی کند؛ بلکه :اطلاعات یک شخص حقیقی یا حقوقی را به سادهترین و قابلدسترسترین شکل در اختیار مخاطب قرار میدهد.

 


 صفحات  1  2  3  صفحات