فراخوان مسابقه بین‌المللی طراحی پوستر باکتاون


تاریخ ثبت : ۲۶-۱۲-۹۴    موضوع : اخبار    امتیاز: 5 از 5  ( مجموع آرا : 1)
بازدید : ۸۰۸

 

فستیوال بین المللی پوستر بز شیکاگو ( Bucktown Arts Fest)  طی فراخوانی از تمام هنرمندان جهان برای شرکت در این مسابقه دعوت کرده است. فستیوال هنرهای باکتاون یک جشن هنری و غیرانتفاعی است که به صورت کاملا داوطلبانه و توسط گروهی علاقمند برگزار می‌شود. تمامی عواید فستیوال صرف تأمین مالی، توسعه و حمایت از برنامه‌های آموزشی و هنری پارک هولستاین  در  شیکاگوی آمریکا می‌شود.

 

 


فستیوال هنرهای باکتاون در جشن ۳۱ سالگی خود که در در سال ۲۰۱۶ برگزار می شود به یک سنت محلی و به یکی از بهترین فستیوال‌‎های هنری برتر شهر و کشور تبدیل شده است که پذیرای بیش از ۲۰۰ هنرمند در زمینه های مختلف موسیقی، شاعری و نمایشی است وبیش از ۴۰۰۰۰ بازدیدکننده‌ی سالانه دارد.

اثری تولید کنید که از نظر شما بهترین کاری است که فستیوال هنرهای باکتاون را به ساده‌ترین شکل بیان می کند.

شرایط:

- شرکت در این مسابقه برای همگان در سراسر جهان آزاد و رایگان است.

- اثر شما باید در فرمت JPG ارسال شود.

-تمامی آثار می‌بایست در مقیاس ۱۱ در ۱۷ باشند یا به آن تبدیل شوند.

- یک فرد حداکثر می‌تواند سه اثر ارسال کند.

آثار خود را به این نشانی ایمیل کنید: postercontest@bucktownartsfest.com. در ایمیل خود باید نام خود، سن، آدرس پستی، شماره تلفن و ایمیل خود را بنویسید.

– فایل راهنمای شرکت در مسابقه را می توانید از اینجا دانلود کنید.

آخرین مهلت ارسال: ۳۱ مارس ۲۰۱۶ / پنج‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵

جایزه: برندگان، ۲۰۰ دلار جایزه‌ی نقدی و کارت دعوت ورودی افتخاری به فستیوال ۲۰۱۶ را دریافت می‌کنند و پوستر آن‌ها در تمامی مستندات فستیوال شامل وبسایت فستیوال هنرهای باکتاون، پوسترها ، تی شرت، کارت پستال، ورکشاپها،  کنفرانس‌ها و امضاهای یادگاری به نمایش در خواهد آمدکلمات کلیدی : پوستر ، باکتوان ، فراخوان

   پرینت مطلب

ثبت نظر